21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого проведено мовознавчу інтелект-вікторину «Наша мова веселкова»  вчителями української мови та літератури: Л. М. Сизюк, А.В.Котенко. У мовному двобої змагалися дві команди: «Ерудити» (6-Б) та «Інтелектуали» (6-В), під час якої діти змогли продемонструвати свої знання, ерудицію, спритність. Дуже гостро йшла боротьба, але перемогла дружба.

Завершальним патріотичним акордом було душевне виконання пісні «Мова єднання» Аллахвердієвою Лейлою та Сьомушкіною Вікторією, ученицями 6-В класу. Українська мелодія запалила своєю енергетикою весь зал.

Отже, учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», ми повинні зберігати та шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

Єдиний урок «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні»

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у навчальному закладі проведено виховні години «Пам’яті трагічних днів», бесіди «На варті наших душ-Небесна Сотня», отримано приписні  свідоцтва учнями 10-11х класів у Дарницькому РВК, працювала інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», переглянуто фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

20 лютого у 1-11-х класах відбувся Єдиний урок «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні», який  закінчився загальношкільною Хвилиною мовчання «Герої не вмирають».

Зустріч із поліцейськими

19 лютого  відбулася нова зустріч учнів школи зі шкільним поліцейським. Лейтенант поліції  Чалієнко Ірина Анатоліївна розповіла учням 3-Б класу про «10 правил особистої безпеки», як правильно поводитися з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій. З метою попередження правопорушень та формування навичок вирішення конфліктних ситуацій темами  розмови зі школярами 8-Б, 9-А та 9-Б класів було обрано «Відповідальність підлітків за порушення закону» та «Протидія булінгу в дитячому колективі».

Екскурсія «Чим пахне хліб?»

15 лютого відбулася захоплююча екскурсія учнів 5-А та 7-В класів на хлібозавод «Куліничі».Діти побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки, відвідали казкову кімнату, де переглянули  цікавий фільм про історію хлібопечення. Учні побували в ролі маленьких пекарів і взяли участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів, почаювали з виробами власного приготування.

Урок-практикум

16 лютого вчителем української мови та літератури Чайкою В.М. був проведений відкритий урок-практикум в 10-а класі за темою:"Стилістичні засоби лексикологіі". Усі завдання, форми й методи роботи ("Теоретичний прес", робота в парах, вибірковий і кодований диктанти, "Мистецька зупинка", "Чи знаєш ти, що...", "Поміркуємо разом", "Я-редактор") були спрямовані на активізацію, узагальнення та систематизацію знань учнів за темою, розвиток логічного та творчого мислення, вміння аналізувати, співставляти та робити висновки, а також виховання естетичних смаків учнів і любові до рідного слова. Гостями на уроці були ЗДНВР Сизюк Л.М., ЗДВР Левченко І. А., учитель української мови Котенко А.В. За результатами підсумкового тестування учні показали досить високий рівень засвоєння матеріалу за темою.

Екскурсія на хлібокомбінат "Кулиничі"

"Чим пахне хліб?" - "Теплом, любов'ю, домівкою", - відповіли учні 6-б та 6-г класів і поїхали 8 лютого на екскурсію на хлібокомбінат "Кулиничі". Чого там тільки не було! І екскурсія по виробництву, і майстер клас із виготовлення рогаликів із джемом, і цікавий фільм про тонкощі праці на сучасному хлібокомбінаті та непростий шлях хлібобулочних виробів до нас у руки, і чаювання із власноруч зробленими смаколиками. Півтори години пробігли не помітно!

Конкурс валентинок

14 лютого МО вчителів іноземної мови ініціювало проведення конкурсу валентинок з нагоди Дня Святого Валентина серед учнів 1-11 класів. За умовами конкурсу учасникам потрібно було написати віршик англійською та зробити художній переклад українською.

Активними учасниками стали учні 1А, 1Б, 1В, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 3В, 4А, 4В, 5А, 6Г, 7В, 8А, 8Б та 11А класів.

Автори найоригінальніших виробів отримають сертифікати та солодкі сердечка.

Дякуємо за участь та бажаємо успіхів у вивченні іноземної мови!!!

Семінар з англійської мови

10 лютого вчителі англійської мовиА.О.Журба, Н.В.Долгополова та Н.А.Герасім стали учасниками семінару на тему:Listening as life long skill: "Effective strategies for real life and ZNO” від автора всесвітньовідомого підручника «Speakout» Джей Джей Вілсона, організованого міжнародним освітньо-методичним центром Pearsonта Dinternal Education.

Практичні поради щодо підвищення рівня володіння іноземною мовою, цікавий, нестандартний підхід щодо форми подання інформації учням безперечно стануть в нагоді нашим викладачам.

Висловлюємо слова подяки організаторам заходу та дякуємо за співпрацю!

Тренінг «Лідер і його команда»

5 лютого шкільним психологом Латиш О.О. проведено з учнями 6-В тренінг «Лідер і його команда». Учасники тренінгу ознайомилися з поняттям «лідерство і лідер», висловлювали своє  розуміння лідерства, вносили пропозиції щодо створення доброзичливого, комфортного клімату в класі.

Благодійна акція «Подарунки для Добровольчого батальйону ОУН»

Серед подарунків, які вчителі, учні та батьки підготували бійцям ДБ ОУН, цукерки, кава, чай, печиво, вафлі, крупи, засоби гігієни. За допомоги волонтера Ради волонтерів, лідера Всеукраїнського жіночого руху «За вільну України» Раїси Шматко наше привітання отримують бійці на передовій.