Загальноміська благодійна акція «Діти Києва – дітям зі Сходу України!»

Шановні учні, батьки, педагоги!

Із початком 2015-2016 навчального року в столиці продовжується загальноміська благодійна акція «Діти Києва – дітям зі Сходу України!», започаткована Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Києва, педагогічною, батьківською та учнівською громадськістю, волонтерами громадської організації «Коло. Медіа». Також запропоновано розпочати реалізацію проекту «З Луганщиною разом!»

Просимо прийняти участь у благодійній акції та підтримати проект.

28.09.15, в понеділок, чекаємо від вас навчальну та художню дитячу літературу, канцелярське приладдя.

З повагою,

Адміністрація школи, БК, УР

Несподівані хвилюючі зустріч

Завжди приємно зустрічатися зі своїми випускниками. Але цей вересень подарував зустрічі не просто з випускниками школи, а з учасниками АТО. В гостях побували Кошевець Олексій, заступник командира батальйону ОП «Свята Марія», та Шавро Сергій, офіцер 12 ОТПБ в складі 26АБ.  Спогади. Слова підтримки. Сподівання.

Благодійна акція “Допоможи хворій дитині”

У рамках Місячника «Ти єдина, Україно! Ти у всіх у нас одна!» протягом двох перших тижнів вересня місяця за ініціативи учнівського самоврядування  у спеціалізованій школі проходила благодійна акція «Допоможи хворій дитині». До участі долучилися учнішколи, педагоги та батьки.  Завдяки небайдужості оточуючих, нам вдалося зібрати 16 тисяч 360 гривень на лікування хворого учня 4-Б класу Сорокопуда Назара. У червні місяці ми також усі разом допомогли оплатити курс лікування дитини (12 180 гривень).

Дякуємо усім, хто допомогає!

Конкурс «Природа та Фантазія»

Осінь цього року видалася лагідна, тепла. Здається, зібрала вона в свої долоні всі кольори сонячних променів і розкидала їх на дерева, трави, квіти. Шкільний конкурс-огляд «Природа та Фантазія» дитячих робіт з декоративно-вжиткового мистецтва «Твої таланти, Україно!», який відбувся в школі з 11.09 по 18.09 не залишив байдужим жодну родину учнів 1-11-х класів, підтвердив, що природа може не тільки створювати піднесений настрій, а й надихати на творчість.

У цьому році напередодні шкільного заходу в багатьох класах початкової школи відбулися свої виставки-конкурси дитячих робіт.

Загальноміська акція «Києву зеленим бути!»

15 вересня наш навчальний заклад приєднався до загальноміської соціальної акції «Києву зеленим бути!», яка відбувається за ініціативи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та Комунального об’єднання «Київзеленбуд», підтримки Київської міської влади. На території школи учні 9-11-х класів висадили 10 лип, 1 березу та 10 ялинок.

Дякуємо начальнику управління освіти Дарницької РДА Списовській Є.І. за сприяння в проведенні цієї акції.

У нашій школі проходив Олімпійський тиждень!

З 10 по 16 вересня в школі проходив Олімпійський тиждень. Протягом тижня вчителі фізкультури нашої школи Бабенко О.Г., Башмаков М.С., Максименко Д.О. провели відкриті Олімпійські уроки в 6-х, 9-х, 11-х класах. В рамках святкування у продовж тижня відбулися олімпійські уроки на тему «Історія — є. Майбутнє твоє», шкільні олімпіади, спортивні змагання для всіх вікових груп. А свої творчі та інтелектуальні здібності школярі мали змогу розкрити під час проведення вікторин, конкурсів (емблем Олімпійського руху, кращі організації рухливої перерви, малюнків «Ми за здоровий спосіб життя»).

В рамках заходу "Олімпійський тиждень" для учнів 8-Б кл. було проведено бесіду " Спорт та життя." Учні мали змогу продемонструвати свої досягнення з різних видів спорту.

7 вересня в 1-11-х класах  відбувся Олімпійський урок “Діти – олімпійська надія України”. На уроці діти дізналися про виникнення Олімпійських ігор. Кожен учень розповів про те, як у їхній родині шанують спорт, розповідали про вид спорту, який їм найбільше подобається. Школярі мали змогу презентувати свої спортивні захоплення та успіхи.

Протягом тижня з учнями 1-11 класів проводилися бесіди: “Олімпійські ігри сучасності”, “Моє здоров’я – здоров’я моєї Батьківщини”, “Олімпійцями не народжуються”.

17 вересня старшокласники зустрілися із членом молодіжної збірної України з біатлону Олексієм Кравченком.

Спортивний день 1-А класу

Класний керівник Острогляд Н.О., учні та батьки 1-А класу стали учасниками захоплюючої спортивно-військової гри. «Блакитні» та «Червоні», змагання, завдання, пошуки скарбів, перемога, прапор. Незабутні враження.

«З Україною в серці!»

Тема місячника «Ти єдина Україна! Ти на всіх у нас одна!» знайшла відображення й  у дитячих роботах на конкурсі «Природа та фантазія». Минуле, буремне сьогодення та прекрасне майбутнє – все перегукувалося в роботах школярів: «Україна – квітучий край» (1-А); «Україночка», «Символи України» (1-Г); «Під мирним небом України» та «Мрія про мир» (2-А); «Крим – це Україна», «Україна» (2-Д); «Україна – рідний край!» (4-А, (6-В); «Без верби та калини нема України» (4-Б); «Розквітають і квіти, і доля На моїй українській землі» (6-А); «Скарби моря України», «Квіти пам’яті безсмертя», «Україна в наших серцях»  (6-В); «Україні: «Коли мечами злоба небо крає І крушить твою вроду вікову, Я тоді з твоїм ім’ям вмираю І в твоєму імені живу» (8-А); «Ласкаво просимо до України», «Майбутнє нашої країни» (9-А); «Українське альфреско» (11-А); «Україна гостинна» (11-Б).

Місячник "ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО! ТИ НА ВСІХ У НАС - ОДНА"

У вересні в рамках проведення національно-патріотичного місячника "ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО! ТИ НА ВСІХ У НАС - ОДНА" була підготована та проведена тематична виховна година "Україна - наш спільний дім".

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 01 по 06 вересня в школі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності