Заходи антикорупційного виховання

З 08 по 12 грудня у рамках заходів Всеукраїнського тижня права  відбулися Години спілкування «Ти теж маєш право!», «Дивись не забудь, людиною будь – права дитинства», «Що буде, якщо….?»; ситуативні ігри «Права та обов’язки», «Вчинки та наслідки».

Виховуючи ціннісні установки та розвиваючи здатності, необхідні для формування у школярів громадянської позиції стосовно корупції, вчителі історії та правознавства, класні керівники під час бесід, «круглих столів», інформаційних годин («Закон України «Про запобігання та протидії корупції», «Деякі аспекти антикорупційного законодавства», «Види відповідальності за корупційні порушення» та інш.) знайомили учнів з явищем корупції, її причинами та наслідками; заохочували нетерпимість до проявів корупції,  до виховання ціннісних установок.

Шкільний етап районного конкурсу інсталяцій «З Україною в серці живу і згораю за неї щомиті…»

30 листопада відбувся шкільний етап районного конкурсу інсталяцій «З Україною в серці живу і згораю за неї щомиті…», присвячений Дню Збройних сил України. Були представлені колективні роботи учнів початкової школи «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і буде щастя на землі», 9-Б класу «Пута війни», учнів 5-6 класів «Янгол миру, захисти Україну від війни та біди!», 11-А класу «Наша сила в єдності!»,11-Б класу «Українська географія нашого класу», робота учня 4-Б класу Чорнобая Артема «Україна єдина!!!».

Майстер – клас «Іграшка своїми руками!»

Чарівне новорічне свято у кожного асоціюється з новорічною ялинкою, Дідом Морозом, ялинковими прикрасами. А що може бути  цікавішим, як власноруч створення ялинкової прикраси! Ти сам обираєш малюнок, прикрашаєш кульку, створюєш вітальний напис!

27 листопада учні початкової школи стали учасниками майстер – класу «Іграшка своїми руками!». Вони не тільки створили власну новорічну прикрасу, але й принесли своїй родині приємний новорічний настрій.

Шкільний тур змагань з шахів на кубок Київського міського голови «Кришталева тура»

25 листопада в школі відбувся І етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура». Участь взяли учні 1-9 класів. Вітаємо переможців І етапу змагань з шахів «Кришталева тура»! Результати

Зустріч учнів 2-А класу з «кіборгами»

26 листопада за ініціативи батьківської громади  відбулася зустріч учнів 2-А класу та батьків з військовослужбовцями, учасниками бойових дій на Сході України, десантниками 90 окремого аеромобільного батальйону.

Олексій («Фізрук»), Максим («Купол»), Олексій – це ще молоді за віком хлопці, які побували на війні, які  виявили себе людьми сильної волі, міцного характеру, впевненими в собі патріотами України.

На згадку про зустріч школярі подарували військовим обереги та свої малюнки.

Районний конкурс дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2015»

З 23 по 30 листопада відбувся районний конкурс дитячої творчості «Дарниця талантами славиться – 2015», присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому брали участь і наші учні, а саме:

– у номінації «Вокал»  - Бобровська Анна (7-А),    Наконечна Діана (9-Б), Кушнір Валерія та   Куницька Олександра (11-А), Новак Анастасія (9-Б), Маханець Федір (6-Б);

– у номінації «Хореографічне мистецтво» - Рубіс Ярослав, Щербань Марія та РОзуменко Євген (6-А), Герасік Анна (7-А), Кондратьєв Михайло (5-А), Шевченко Валентин (4-А);

- у номінації «Оригінальний жанр» (Сьомушкіна Катерина (8-Б) та Сьомушкіна Вікторія (4-В);

-  у номінації «Художнє читання» (ГайназароваЗаміра (8-Б).

Районний огляд шкільних музеїв

З метою удосконалення діяльності музеїв при навчальних закладах міста Києва, упорядкування та систематизації мережі музеїв, підвищення їх ролі як осередків освіти у листопаді 2015 відбувся огляд музеїв при навчальних закладах Дарницького району.

23 листопада члени комісії ознайомилися з експозиціями нашого музею К.К.Рокоссовського, звітом про роботу цього осередку військово- патріотичного виховання за останні 5 років,  перевірили документацію. Комісія  прийшла до висновку: «Вважати Музей К.К.Рокоссовського спеціалізованої школи №105 таким, діяльність якого відповідає званню «Зразковий музей».

Естафета єдності, звитяги та слави

19.11.2015 в Дарницькому районі у рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «Нам Україна вище над усе» був проведений патріотичний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, під час якого відбулася передача прапору 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройний сил України учням Святошинського району. В заході взяли участь голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації  Г.Сінцов, керівник апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації М.Пашинський, педагогічна та учнівська громада Дарницького та Святошинського районів, представники ГО «Дарницька громадська варта», Дарницької ради волонтерів, учні та вчителі шкіл Дарницького району.

Районні змагання «Снайпер столиці»

11 листопада відбулися районні змагання «Снайпер столиці» серед учнів загальноосвітніх закладів, які мали на меті військово-патріотичне виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Батьківщини, виховання поваги до Збройних Сил України; сприяння удосконаленню військово-спортивної роботи з допризовниками – старшокласникам.

Команду нашої школи представляли учні 11-Б класу: Дрозд Владислав, Каратнюк Дмитро, Тетерін Леонід, Дениско Валерій; Носов Богдан (9-А) та Фролов Ярослав (11-А). Збірна допризовників–старшокласників посіла ІV командне місце, І м у змаганнях з підтягування на поперечені та ІІ м у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки. В особистому заліку відмічено Дрозда Владислава (І м у підтягуванні), Носова Богдана (ІІ м у стрільбі), який увійшов до складу збірної Дарницького району. Вітаємо!