Наші екскурсії

16 вересня учні 5-А класу (класний керівник Н.А. Герасім) стали учасниками захоплюючої екскурсії  нашою столицею «Як тебе не любити, Києве мій!». Діти відвідали стародавні пам’ятки, дізналися цікаві факти про історію рідного міста, познайомилися та поспілкувалися з туристами з Америки. Зібраний матеріал стане в нагоді при підготовці  до захисту проектів з курсу  «Мій Київ».

Конкурс "Природа і фантазія"

15 вересня була організована виставка робіт з природного матеріалу.

І це ми бачимо в роботах учнів 4-Г (кл.кер.А.І.Щербакова) та 4-Б (кл. кер. М.І.Висоцька) класів.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

За вікном володарює осінь. Пора чарівна і бентежна. Вона бавить, хвилює, змушує прискорено битися серце, спонукає до творчості. І саме в цей час в школі проходить конкурс «Природа і фантазія».

15 вересня була організована виставка робіт з природного матеріалу. Участь у виставці "Природа і фантазія" включає в себе великі можливості зближення дитини з рідною природою, виховання бережливого, турботливого відношення до неї, формування перших трудових навичок.

І це ми бачимо в роботах учнів 4-Б (кл. кер. М.І.Висоцька) та 4-Г (кл.кер.А.І.Щербакова) класів.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Перший урок 4-Г клас. Україна на карті Європи.

Ось і знову шкільний дзвінок покликав на перший урок учнів 4-Г класу, які помітно підросли за літо, гарно відпочили і готові з новими силами мандрувати Країною Знань.

Виховний захід 4-Б

Перше вересня знову зібрало вже 4-Б клас у рідному колі. Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Родзинкою шкільного Першого вересня є перший урок.  Тема якого  надзвичайно трепетна і важлива для кожного жителя нашої держави "Україна на карті Європи". Виховна година сприяла усвідомленню формули справжнього патріотизму: не ми в Україні, а Україна в нас і у серці Європи. В ході активної і інтелектуальної та практичної діяльності учні розвивали в собі любов до Батьківщини, гідність, порядність, винахідливість, доброту та інші чесноти.

З 1 вересня!

Щорічне звітування керівника навчального закладу

29 серпня відбулися загальні збори (конференція) за участю педагогічного колективу, представників батьківської громади та учнівського самоврядування.

Основним питанням порядку денного був щорічний звіт директора школи про вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи. Також розглядалось питання про залучення та раціональне використання додаткових джерел фінансування. За результатами голосування робота керівника була визнана задовільною і кошти в сумі 88 тис. 460 грн. були використані раціонально.

Мовний табір

Інші фото

Останній дзвоник...

Бажаємо досягнення мети,

Хай зорями вам світиться удача,

І допоможе досягти вам успіхів в житті

Любов, завзяття, й ваша палка вдача!

І безліч посмішок,

і впевненість у завтрашньому дні

Нехай вас супроводжують завжди!

Всесвітній День вишиванки

Вишиванка – це наша національнагордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родина реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня  вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції «Одягни вишиванку» взяли участь учні, вчителі та персонал школи.

Інші фото