Калейдоскоп уроків

День пам'яті жертв голодоморів

З 22.11 по 24.11 у навчальному закладі відбулися заходи, присвячені трагічним сторінкам історії України. Учні мали змогу переглянути фільм «Голодомор. Геноцид України», презентацію «Знання про Голодомор – усвідомлення сьогодення», познайомитися з фотоальбомом «Люди правди», матеріалами книжкової виставки «День скорботи і пам’яті Голодомору в Україні», взяти активну участь у підготовці до Уроків пам’яті «Людської пам’яті мости…».

23 листопада учні 9-Б класу (вч.Самарська В.Ю.) підготували флешмоб «Ми не забудемо», експрес-інформування «Це – наша історія», перегляд тематичних документальних фільмів та презентацій.                                              Переглянути фото

День гідності і свободи

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

З метою формування  школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвитку в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховування патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину,  у школі була проведена низка заходів до Дня Гідності та Свободи:  Детальніше...

Всеукраїнський огляд музеїв

21 листопада у рамках Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти районна комісія оглянула оновлені експозиції шкільного музею «Хроніка століть. Особистість в історії» (кер.Копилова С.В.) та ознайомилася з його роботою.

Конкурсу знавців німецької мови «Орлятко»

14 листопада учні 5- 9 класів стали учасниками VIII Всеукраїнського конкурсу знавців німецької мови «Орлятко», метою якого є не тільки перевірка набутих знань, а також розвиток мовної здогадки та логіки, спонукання до вивчення культури та історії країни, мова якої вивчається.

Чекаємо на позитивні результати.

Бажаємо усім учасникам та організаторам конкурсу успіхів та наснаги у вивченні німецької мови!!!

Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»

13 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху пройшов єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» для учнів 1-11класів, лейтмотивом якого стало наголошення на тому, що життя людини має дуже велику цінність, а безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.

Учителі–предметники та класні керівники обґрунтували важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів, розкрили сутність поняття «безпека», визначили фактори ризику, що викликають дорожню аварійність, сприяли розумінню особистої відповідальності кожного з учасників дорожнього руху за безпеку на дорозі, розширили кругозір учнів, щодо перших винаходів авто в Україні за допомогою різноманітних форм роботи: доповідь, вікторина, комп’ютерна гра тощо.

Переглянути слайд-шоу у новій вкладці

Виховний захід «Будь обережним на дорозі!»

15 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 3-Б класу (класний керівник Лобода С. В.) представили захоплюючий виховний захід на тему: «Будь обережним на дорозі!». В ігровій формі учні показали свої знання з ПДР, повторили основні правила пішоходів і автомобілістів, розповли про історію створення світлофора тощо.

Доброзичлива атмосфера заходу сприяла розвитку мислення, мовлення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі, вихованню поваги до оточуючих, ввічливість, увагу.

Усіх присутні отримали естетичне задоволення та позитивні емоції. Сподіваємось, що наші учні зроблять висновки і завжди будуть дотримуватись ПДР.

Висловлюємо подяку батькам за допомогу в організації заходу та неперевершені костюми дітей.

Наші екскурсії

Екскурсії це чудова нагодадля пізнання чогось нового. Класні колективи 5а і 6а разом з класними керівниками Н.В.Долгополовою і Н.А.Герасім вирушили на екскурсію «Таємниці Київської пустині» до Китаєво. Діти довідалися про історію цієї місцевості, побачили багато святинь: чудотворні ікони, мощі святих, місця поховання монахів. Ну, а завершенням екскурсії стало прогулянка чарівним осіннім лісом.

День української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначається День украінськоі писемності та мови, вшановується пам'ять Нестора Літописця. Учителі украінськоі мови та літератури підготували та провели з учнями багато змістовних заходів. Найцікавішими були такі:

Переглянути фото у новій вкладці

Крім того, був проведений І етап конкурсів ім. П. Яцика та Т.Шевченка, а учні семи класів та семеро вчителів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдностіКращі роботи  були відправлені для участі у всеукраїнському конкурсі.

Екскурсія 7-г класу до Парку наукових розваг

Як же це чудово - зустрітися з однокласниками на канікулах та цікаво провести разом час! Ось і ми, учні 7-Г класу, разом із класним керівником Чайкою Вікторією Миколаївною 31 жовтня вирушили до Парку наукових розваг - "Лабораторії чокнутого професора", що знаходиться в "Dream town" 2. Чого тут тільки не було! Скільки пристроїв, головоломок, розвивальних ігор! Півтори години промайнули, як одна мить! Радісно, що так змістовно та різноманітно можна проводити канікули, спілкуватися, краще пізнавати себе, одне одного та світ!

Інші фото