Декада іноземних мов - калейдоскоп заходів

День третій

20 лютого 2019 року учні 2-В класу (вчитель Шовкошитна О.В.)   стали учасниками вікторини «Хто знає англійську краще?»

Отримавши різнокольорові конверти із завданнями, учасники вікторини розвивали вміння переносити знання та навички  в нову ситуацію, формували здатність працювати в групі,  повторили лексику вивчених раніше тем:  «Родина», «Зовнішність», «Кольори» ,"Частини тіла".

День четвертий

21 лютого 2019 рокув рамках декади іноземних мов учні 2-А класу (вчитель А.О. Журба) стали учасниками дослідження складових щасливого дитинства, протягом якого довели, що ними є здоров’я, родина, друзі, природа, іграшки, школа і мрії.

Учні декламували вірші, співали пісні, інсценізували історії, відповідали на питання та зібрали квітку «Щасливе дитинство».

Переглянути відео

Бажаємо маленьким дослідникам здійснення заповітних  мрій та жаги до знань!

День п'ятий

22 лютогоу 4 -В класі (вчитель Т.О.Рева ) було проведено розважально-пізнавальну гру “Travelling to English”.

Дві команди подорожували потягом, зупиняючись на станціях із завданнями, співали пісні, декламували вірші, розгадували кросворди тощо. Перемогла дружба.

А наприкінці незвичайної подорожі командами було представлено домашнє завдання – інсценізація казки “Bremen musicians”.

Декада іноземних мов - свято полиглотів!

Відкриття

12 лютого розпочалася декада іноземних мов, яку відкрили учні 5-8 класів (вчитель Гнатюк Л.О.) виконуючи  попурі пісень німецькою мовою. 14 лютого учні 5А (вчитель Долгополова Н.В.) та 6А (вчитель Герасім Н.А.) стали учасниками  фестивалю казок та віршованих творів німецьких авторів. Проведені заходи виховують та підтримують у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою, прищеплють любов до поезії, повагу до літератури країни мова, якої вивчається.

День перший

18 лютого учні 1-В класу (вчитель Шовкошитна О.В.) взяли участь в грі-квесті "Пошук скарбів".

Захід сприяв повторенню лексичних одиниць, розвитку критичного мислення, уваги, уяви, формуванню навичок читання, вихованню вміння працювати в команді, інтересу до вивчення англійської мови.

День другий

19 лютого відбулася зустріч  учнів 5-А та 9 класів  (вчителі Н.В. Долгополова та А.О. Журба) з носієм мови Джейсоном з Уельсу. Розмовна практика є одним із важливих етапів вивчення мови, що відкриває безліч нових формулювань, які не вживаються на письмі. Жива комунікація дозволили зануритись в культуру країни, мова якої вивчається.Учні більше дізналися про побут та звички  англійців, отримали додаткову мотивацію та поради щодо вивчення мови.

Флешмоб «Ми хочемо миру»

Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією та Радою волонтерів оголошено початок флешмобу «Ми хочемо миру». У проведенні цього заходу задіяно прапор-рекордсмен, найдовший прапор, який був розгорнутий в Дарницькому районі на День Державного прапора України у 2018 році. П’ять його частинок отримала наша школа.  Учні 7-А, 8-Б, 8-В, 9-А та 10-А класів написали свої побажання та відобразили бачення картину миру в Україні.

Міжнародний день рідної мови

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Саме в цей день кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Мова - це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле!
З метою підвищення інтересу в учнів до вивчення рідноі мови, культури та традицій, виховання патріотичних почуттів, формування національно свідомої молоді в нашій школі було проведено низку цікавих заходів:

А також усі бажаючі учні та вчителі школи змогли долучитися до поетичного флешмобу "Звучи, поезіє!"
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20  лютого …  Ця  дата -  кривава  незагойна  рана     на сторінках нашої історії.

У цей день під час Єдиного уроку «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні» учні разом із вчителями згадували пам’ятні події лютого 2014 року, українців, які навіки увійшли в історію Незалежної України, героїв сучасності, героїв Небесної Сотні. Людина, гідність, справедливість, мужність, героїзм,  держава, боротьба за волю та незалежність – ось головні слова, які лунали в цей день.

О 12.00 увесь навчальний заклад приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання. Тремтливе мерехтіння свічок, прапори, живі квіти і, звичайно пісня «Пливе кача…»

День Святого Вадентина

14 лютого - це день, коли весь світ відзначає День Святого Валентина або День усіх закоханих. Це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки.

День безпечного Інтернету

Відкриті уроки

11 лютого в 4-Б класі вчителем  Тетяною Станіславіною Саєд проводився відкритий урок з інформатики за темою:"Таблиці. Доповнення готових таблиць".

4 лютого відбулися відкриті уроки вчителя технічної праці Олександра Васильовича Злуніцина та вчителя інформатики Вікторії Юріїіни Самарської.