Екскурсія «Чим пахне хліб?»

24 квітня учні 3-В класу (кл.кер. Водоп’янова Л.І.) здійснили цікаву екскурсію на хлібзавод «Кулиничі». Школярі побачиливесь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки, брали участь у виготовлені хлібу, провели дегустацію свіжої продукції.

Інші фото

Учні 105 – дітям інтернату. Загальношкільна акція «Не будь байдужим!»

Продовжуючи гарну традицію, напередодні Великодня учні 1-4  класів разом із батьками підготували подарунки вихованцям Олешківського дитячого будинку-інтернату, які народилися навесні. Солодощі, одяг та взуття, розвиваючі ігри, косметичні засоби, книжки – це невеличкий перелік того, що малеча обрала для своїх однолітків.

Дякуємо усім, хто долучився до загальношкільної акції.

Інші фото

Педагогічна рада «Профілактика насилля»

22 квітня відбулася педагогічна рада «Профілактика насилля». Були розглянуті наступні питання: «Насильство та жорстокість у школі. Реалії сучасності» (відп. Левченко І.А., ЗДВР), «Нормативно-правова база з попередження насильства у сім’ї» (відп. Топіха В.О., соціальний педагог), «Наслідки насилля, пережитого в дитинстві» (відп. Латиш О.О., шкільний психолог), «Тоталітарна сім’я як джерело домашнього насильства» (відп. Шкляревська Д.М., вчитель початкової школи, кл. кер. 4-Г класу), «Фізичне і сексуальне насильство» (відп. Якуб О.В., вчитель  біології та ОЗ, кл.кер.11-А класу). Крім того переглянуто матеріали, підготовлені Міністерством юстиції України у рамках Всеукраїнського проекту «Я маю право».

Майстер-клас «Профілактика нервових розладів у дітей та вчителів»

18 квітня шкільний психолог Латиш О.О. та соціальний педагог Топіха В.О. брали участь у майстер-класі «Профілактика нервових розладів у дітей та вчителів», який був організований Деснянським управлінням освіти.

День цивільного захисту

Головна цінність школи – учень, його інтереси, здоров’я і безпека. Тому в школі стало традицією проводити День цивільного захисту, День безпеки і здоров’я, який сприяє формуванню в учнів навичок здорового способу життя і безпечної поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях у наш напружений час техніки, негативної екології та шаленого темпу життя.

18 квітня день розпочався з Єдиного уроку до Дня цивільного захисту із мультимедійним супровідом на теми військово-патріотичного виховання та цивільного захисту. під час якого в цікавій формі класні керівники нагадали школярам про правила поведінки вдома, в школі, під час надзвичайних ситуацій.

Першокласники познайомилися з поняттям -Цивільний захист-, та, переглянувши ілюстративний матеріал, вчилися захищати своє здоров’я при техногенних та природних надзвичайних ситуаціях. Свої знання закріпили практично: вчилися одягати ватно-марлеві пов’язки.

За сигналом «Увага всім!», всі учасники освітнього процесу евакуювалися з приміщення навчального закладу.

Правовий урок «Стоп БУЛІНГ!»

З  метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 5 квітня 2019 року головнимспеціалістомГоловного територіального управління юстиції в м. Києві К.А.Гарбузенко проведено правовий урок «Стоп БУЛІНГ!»  для учнів 5-Б, 5-Г, 6-Б та 8-В класів. Підліткам розповіли про таке явище серед підлітків, як булінг, а також обговорили шляхи його подолання. Школярі  отримали поради, як діяти, коли стаєш свідком або жертвою насилля. А також дізналися про наслідки порушення прав дитини.

Екскурсія «Історія північної столиці»

26 березня учні 10-А класу (кл.кер. Коновальчук В.Ю.) здійснили екскурсію до міста Чернігів.

Екскурсія до Державної пожежно-рятувальної частини Дарницького району

Під час весняних канікул, 26 березня,  7-В клас (кл.кер.Ніздрачова А.В.) відвідали ДПРЧ №5. Учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший пожежний рятувальник  пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.