Благодійний проект «Поділись своїм теплом»

Продовжуємо гарні справи: привітали 23 вихованців «Олешківського дитячого будинку-інтернату» з днем народження та підготували солодкі подарунки для усіх вихованців до Дня Св.Миколая та Нового року.

Дякуємо батькам, учням і вчителям за доброту, щирість, тепло.

6 грудня - День збройних сил України

У рамках заходів до Дня волонтера (05 грудня) та Дня Збройних Сил України класні керівники провели з учнями Урок моралі «Поспішайте творити добро!», інформаційну годину «Добрі справи сучасних добровольців», бесіду-діалог «Ваші ровесники мріють, люблять, сподіваються…», Уроки мужності «На варті Вітчизни», інформаційні години «Історія створення Збройних сил України».

Учні 7-В класу (кл.кер.Халімон Л.С.) підготували інформування «Збройні сили України».

Школярі 2-А (кл.кер. Кременок О.І.) та 6-А класів (Долгополова Н.В.) зустрілися Петром Олексюком та Олександром Оксюківським, бійцями 90 батальйону та волонтерами Оленою Біловою та Анастасією Корбуль.

Іще 6 грудня, разом з бійцями 90 батальйону, членами ГО ОБ’ЄДНАНІ ВІЙНОЮ, провели урок патріотичного виховання в 105 школі міста Києва. Хлопці розповіли про війну і Майдан, розповіли чому вони, залишивши своє звичайне життя, пішли захищати нашу Державу; про те, як вони відчували підтримку від нас, тут в тилу, про те, як їх зігрівали дитячі малюнки на стінах холодних бліндажів. Діти привітали хлопців зі святом, а також підписавши прапори і склавши посилки, передали привітання зі святом на фронт, тим, хто зараз боронить наше мирне життя.

«Діти — наше майбутнє, вкладайте в них правильні цінності, розповідайте історію нашої України, вони мають пишатися тим що вони УКРАЇНЦІ!!!
Тільки разом, ми збудуємо сильну і незалежну Державу!!!
Слава Україні!!!»

Олена Білова, волонтер

Всеукраїнський тиждень права

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

В рамках Всеукраїнського  тижня права у школі відбулися інформаційно-роз’яснювальні заходи (лекторська група «Що ти знаєш про свої права?» (6-А); перегляд тематичних фільмів; конкурс малюнків та плакатів «Я і право» та «Стоп насильству!»; бесіди «Поважаймо права та закони!»; ситуативні ігри «За крок до  біди», «Вчинки та наслідки», «Право та обов’язки»).

Проведено Єдиний урок 10.12.19 («Я маю знати свої права» (2-В), «Права людини» (8-Б, 11-А), «Ми маємо право» (3-Б), «Права дитини» (1-Б, 8-Г), правовий турнір «Право і я» (9-В), «Великі права маленької людини» (1-А) та інш.

Переглянути фото

Учні 8-В класу ознайомилися з роботою Першого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги. Напрямки роботи центру та спеціалістів презентувала директор Центру Бурчак Леся Іванівна.

Круглий стіл

02 грудня в закладі відбувся  круглий стіл на тему: "Напрямки співпраці закладу освіти зі службами та управліннями району" за участю заступників директорів закладів освіти з виховної роботи, соціальних педагогів, психологів Дарницького району.

У засіданні взяли участь

- начальник відділу просвітництва та надання безоплатної правової допомоги Лівобережного Київського місцевого бюро безкоштовної правової допомоги СИДОРЕНКО МАРИНА ВІКТОРІВНА;

- головний спеціаліст Лівобережного Київського місцевого бюро безкоштовної правової допомоги ПОПОВИЧ ПАВЛО БОРИСОВИЧ;

- головний спеціаліст відділу позашкільної освіти управління освіти Дарницької районної державної адміністрації в м. Києві КОСАКІВСЬКА ЗОЯ ВАСИЛІВНА.  Детальніше

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

29 листопада, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в кожному учнівському колективі:

- відбулися години спілкування«СНІД– небезпечне захворювання!» та бесіда «СНІД: безпечно чи ні?»;

- проведено конкурс малюнків та плакатів «Обирай життя»;

- проведено флешмоб «Стрічка толерантності»;

- переглянуто тематичні фільми.

Заняття «Не смійся з мене»

02 грудня у 7- А класі відбулося заняття з елементами тренінгу «Не смійся з мене», метою якого було створення атмосфери уваги, співпраці в шкільному колективі (шкільний психолог Латиш О.О.).

Тренінг з протидії булінгу за участі учнів 9-Б, 9-В класів та студентів ДВНЗ «Київського національно-економічного університету імені Вадима Гетьмана»

Роковини Голодомору: 23 листопада запаліть свічку пам’яті

21 листопада День Гідності і Свободи

День Гі́дності та Свобо́ди— свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

З 18 по 21 листопада у закладі освіти проведені тематичні заходи: захист проектів «Моя країна – Україна» (5-11 класи), інформаційний діалог «Вільні творять майбутнє» (7-А, кл.кер. Герасім Н.А.),  фото , перегляд тематичних документальних фільмів (7-11 класи), Хвилина мовчання «Схилимо голови в скорботі» (21.11, о 09.00) на знак подяки і шани всім борцям за вільну, незалежну Україну, години спілкування та виховні години, бесіди («Історію творять вільні!» (8-Г), «Історія становлення України» (5-А, 5-Б, 9-А), «Країна нескорених» (6-Г, 9-В, 10-А, ), «Україна понад усе!» (3-А), «Україна – територія Гідності та Свободи» (3-Б, 10-Б), «Свобода і гідність – наше майбутнє» (2-А), «День Гідності та Свободи» (1-А, 3-В), «Життя без війни» (2-Б).

Тренінг «Стрес та його впливи на особистість»

19 листопада шкільним психологом Латиш О.О. проведено тренінг «Стрес та його впливи на особистість» з учнями 8-А класу (кл.кер.ГончарукО.С.)

Квітка "Толерантності" створена учнями початкової школи