Зустріч з представниками Дарницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

В понеділок, 10 квітня, до учнів 11 класів завітали поважні та шановні гості--наші військові ЗСУ, інструктори Дарницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Калиновський Михайло Юрійович та Платоненко Сергій Петрович. Під час зустрічі гості розповіли про свої військові буденності, про вищі учбові заклади, які здійснюють освітню діяльність за військовими спеціальностями, про процес навчання та побуту студентів військових коледжів та інститутів. Учні з великою цікавістю та інтересом вислухали військових, задали безліч запитань: про навчання у вузах, про ЗСУ, про зброю, зразки якої принесли з собою наші гості. Зустріч була надзвичайно цікавою та пізнавальною як для учнів та вчителів, так і для самих військових. З шановними гостями домовилися про подальші зустрічі, співробітництво та взаємодію.

Posted on 12 Apr 2023 by admin