Успішного навчального року!

У цей день у кожному колективі традиційно відбувся урочистий перший урок. Кожен колектив обирав свої тему для спілкування: «Я – школяр» (1-Б), гра-квест «Знайомство зі школою» (1-В).  квест «Україна від А до Я» (2-А, 2-Б, 2-В), квест «З Україною в серці» (3-А), пізнавальна гра «А дружити треба вміти» (3-Б),  інтерактивна гра «Моя країна – Україна» (3-В, 11-А), ВГ «Діти єднають Україну» (3-Г), ГС «Я люблю свою країну» (4-А), інтерактивна гра «Дивовижна Україна» (4-В), ВГ «Ми – українці» (5-А, 8-В, 10-А),  «Всі ми – діти України. Пишаймося цим!» (5-Б), «Україна – європейська держава» (5-В), «Школярі об’єднують Україну» (6-А), бесіда «COVID-19». Захист та протидія» (6-В), «COVID-19-новий виклик для всього» (7-А), «Відкрий для себе Україну» (7-Б), «Дивовижна Україна-наш дім» (7-В), урок здоров’я «COVID-19-новий виклик для всього світу» (7-Г), «Культура здорового способу життя у нових обставинах» (8-А), «Кроки до Незалежності» (8-Б), гра-діалог «Мистецтво жити гідно» (9-А),  ГС «Мандруємо країнами світу» (9-Б), усний журнал «Україна починається з тебе» (9-В), «9 чудес України-29 років Незалежності» (10-Б), «Я – український старшокласник» (11-Б).

Posted on 01 Sep 2020 by admin