Круглий стіл

Зі вступним словом "Спільна праця - запорука успіху" виступила Река Анжела Дмитрівна, начальник відділу позашккільної освіти управління освіти Дарницької РДА в м. Києві.

Досвдом взаємодії закладу освіти з управліннями та службами району з питань забезпечення прав дітей, здійснення контролю за умовами їх виховання та проведення профілактики дитячої злочинності та бездоглядності поділилась Левченко Ірина Анатоліївна, заступник директора СШ №105.

Про співпрацю служби у справах дітей та сім'ї з ЗЗСО щодо захисту прав та інтересів дітей розказала Соловйова Наталія Миколаївна, начальник відділу методично-виховної роботи служби у справах дітей та сімей Дарницької РДА в м. Києві.

Сидоренко Марина Миколаївна, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, ознайомила з переліком послуг з надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги.

Учасники круглого столу обговорили різні аспекти ініційованої теми.

Posted on 03 Dec 2019 by admin