День захисника України

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.

Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.

День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також– дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому всі учнівські колективи долучилися до відзначення цього свята, проведено багато цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежностіі територіальної цілісності України, військових традиційі звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, а саме: виховні години «День Захисника України» (11-А, 8-А), «Сяйво козацької слави» (7-Б), «День українського козацтва – День захисника України» (8-Б), «Наш козацький роде» (3-В), Уроки мужності, бесіди «Від козаків до кіборгів» (3-Б), зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями (5-Б), перегляд документальної хроніки «Дітям про козаків» (1-4), «В той день, коли закінчиться війна» (9), «Нам пора для України жити» (7-8), «Я – захисник. Я цим пишаюсь» (10-11), вікторина «Моя Україна – колиска козацької слави» (8-В), веселі змагання «Козацькі розваги» (5-В, 6-В), музичний огляд «Пісні козацької слави» (вч. музики) тощо.

Posted on 11 Oct 2019 by admin