Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З метою формування навичок дружніх стосунків у 1-4-х класах учителі постійно проводять  ранкові зустрічі.

Школярі середньої ланки змогли переглянути презентації, створені Міністерством юстиції в рамках проекту «Я маю право».

Відбулася соціально-психологічна акція «Розфарбуй свій день» та «Задай питання психологу».

З метою запобігання дискримінації та насильству в школікласні керівники провели години спілкування: «Безпека в школі. Маски булінгу» (8-В), «Як попередити булінг» (11-А), «Мова знущання: як відрізнити булінгвід стьобу» (9-В), «Скажемо булінгу – НІ!» (5-А), «Як вирішувати конфлікти» (6-В), «Зупинимо булінг» (9-А), «Я подолаю булінг» (6-Г), «Стоп, Булінг» (3-Б), «Ми різні, але рівні» (9-Б), «Чим конфлікт відрізняється від булінгу» (7-А).

Учителі інформатики провели в усіх класах бесіду «Безпечний Інтернет».

20 вересня проведено зустріч учнів та вчителів з представниками Лівобережного Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Posted on 26 Sep 2019 by admin