Екскурсія до виставки–музею «Блокпост пам'яті. Дарниця»

Кожен класний колектив підготував листи, малюнки, обереги, щоб передати воїнам в зону АТО; сфотографувався  та залишив відгуки про свої враження від знайомство з виставкою – музеєм у Книзі «Мої враження».

Володимир Тимошенко, один з організаторів виставки, відмітив чіткість у роботі школярів-екскурсоводів, синхронність зміни окремих груп на різних локаціях і загальну ділову атмосфера на виставці, які  забезпечувались заступником директора з виховної роботи спеціалізованої школи №105 Іриною Анатоліївною Левченко.

Від імені команди “Блокпоста Пам’яті” він  висловив слова вдячності педагогам і екскурсоводам школи за високий рівень організації роботи у рамках даної районної національно-патріотичної акції.

Posted on 27 Apr 2018 by admin