Пам'ятаємо Героїв Крут

6 лютого у актовому залі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 105 був проведений відкритий урок - виховний захід для учнів 9-11 класів , присвячений 100-річчю легендарного бою під Крутами.

Була проведена копітка підготовка. Основу творчого колективу представляли учні 9-А класу. Роль ведучого виконували учні Щербак Станіслав (11-Б) та Богуцький Іван (10-А). Класним керівником 9 А класу Коновальчуком В.Ю. був підготований сценарій дійства. Учнем 10 А класу Богуцьким Іваном був підібраний цікавий відео та фотоматеріал про історичні події 100-літньої давнини. Йому вдало асистував учень 10 А класу Паламарчук Ігор. В залі був встановлений державний прапор України ,плакат ,присвячений героям-крутянцям. Музичну композицію підготувала учениця 9 А класу Бобровська Анна з творчою групою у складі Глущенко Катерини, Міщенко Анни, Герасик Анни, Майкут Юлії та Коваля Максима, які створити єдний ансамбль. Патріотичні вірші декламували учні 9 А класу Анфіногенова Дар’я, Сичевська Ярослава, Сичевська Уляна, Коваль Ярослав, Куцевол Максим, Незнал Вероніка, Лось Вікторія, Медвідь Денис, Бобровська Анна, Глущенко Катерина, Міщенко Анна, Герасик Анна, Бородавка Даніїл, Качерова Софія, Супрун Андрій, Майкут Юлія, Давидова Соломія.

Як апофеоз пролунала народна пісня «… плине кача» та пісня «Це не моя війна » у виконанні Бобровської Анни та учасників вечора.

Висловлюю слова подяки на адресу всіх учасників цього заходу.

Коновальчук Валентин Юрійович, класний керівник 9 А.

Posted on 06 Feb 2018 by admin