Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Літні канікули добігли кінця, а це означає, що на вулицях міст знову побільшало пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проводять у вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечують чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Так і у 3-А, 3-В, 5-В класах29 вересня відбулася зустріч з інспектором ДАІ – старшим лейтенантом Ковбасою Аллою Василівною. Учні відповідали на питання, аналізували наведені інспектором випадки та, переглянувши відеоролики, коментували дії учасників дорожнього руху.

На згадку про зустріч кожен школяр отримав невеличкий подарунок.

З 20 серпня по 20 вересня тривав місячник «Увага! Діти на дорозі!». За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час руху на вулично-шляховій мережі: