Літературно-музична композиція «Лірика та російський романс»

22 лютого у рамках «Року обдарованої дитини» відбулася презентація 10-А класу (кл.кер. Кармазіна І.І.) – літературно-музична композиція «Поезія та російський романс». У композиції пролунали вірші А.Фета, Ф.Тютчева, К.Бальмонта, С.Єсеніна, які читали учні 10-А класу та 5-Б класу.

Прозвучали уривки із музичних творів: К.Сен-Санс «Інтродукція та та рондо-капріччізо»; «Я тебе ничего не скажу» (сл. А.Фета, муз. Т.Толстой); «На заре ты её не буди…» (сл..А.Фета, муз. А.Варламова, у виконанні учениці 10-А Григорович Катерини); «Средь шумного бала» (сл. О.Толстого, муз. П.Чайковського); «Луны волшебной полосы» (тріо «Ромен»); російська народна пісня «Что так жадно глядишь на дорогу…»; «В минуту жизни трудную» (сл..М.Лермонтова, муз. П.Булахова); «Я встретил Вас..» (сл..Ф.Тютчева, муз. П.Булахова); «Гори, гори, моя звезла..» (сл.. В.Чуевського, муз. П.Булехова); композиція на флейті Михайла Скорика «Мелодія» у виконанні учня 10-А класу  Гончарова Іллі.

На святі були присутні учні 7-10-х класів, учителі, ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни.

Posted on 28 Feb 2013 by admin