Семінар "Сучасна школа - школа самореалізації особистості"

21 лютого в школі відбувся районний семінар "Сучасна школа - школа самореалізації особистості".

Учасники семінару прослухали інформацію на тему: "Впровадження здоров'язбережуючих технологій на уроках біології, з якою виступила Горяна Лариса Григорівна, кандидат пед.наук, доцент центрального інституту післядипломної освіти Академії пед.наук, президент Міжнародної Академії культури безпеки, екології, здоров'я.

В рамках семінару відбулося екологічне свято "Доля планети у наших руках", підготовлене учнями 6-Б, 7-А, та 8-А класів під кер. учителя біології О.В.Якуб. Також з цікавою доповіддю-презентацією "Особистнісно орієнтований підхід у навчанні та вихованні на уроках біології, екології та географії" виступили учителі біології А.Я.Галунко та географії В.В.Лук'яненко.

Posted on 21 Feb 2013 by admin