Новорічні свята розпочато!

27 грудня батьківські комітети 1-4-х класів організували участь для 258 школярів у новорічній шоу-виставі «Північна казка», яка відбулася в Київському  Палаці дітей та юнацтва. Цікаві розваги, конкурси, хороводи, театралізоване шоу та солодкі подарунки чекали нашу малечу.

В цей день учні 6-Б класу стали учасниками Новорічної розважальної програми, яка чекала їх у  Палаці культури СБУ України. Гарний настрій школярам подарувала Київська міська державна адміністрація.

40 солодких подарунків отримали учні 1х-11-х класів, діти пільгових категорій, від Голови Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації С.І.Вітковського.

Новорічним та різдвяним подарунком для учнів, батьків та вчителів презентації класних колективів 2-А, 3-В, 6-Б та 7-А класів.

Posted on 28 Dec 2012 by admin