Свято Миколая

Свято Миколая - це день особливий, він наповнений очікуванням чудес та радощами здійснення мрій, уособлює добро, щедрість і справедливість. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або у чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

21 грудня Дід Мороз та Снігуронька вручили учням перших класів солодкі подарунки, отримані від депутата Верховної Ради України Новак Н.В.

Благолійним фондом «Наш дім Дарниця» (голова Сергій Левада) надано 400 солодких подарунків для учнів 2-х-11-х класів.

Київська міська державна адміністрація, Головне управління освіти і науки м.Києва запросили 21 грудня 30 школярів, учнів 1-7-х класів, дітей пільгових категорій, взяти участь у  новорічній виставі у рамках мистецько - освітнього проекту «Новорічні пригоди капітана Врунгеля». (Велика зала Національної музичної академії України  ім. П.І.Чайковського).

Зі Святом Миколая учнів 4-х класів привітав Дарницький Центр технічної творчості молоді. Театралізована вистава, ігри, конкурси не залишили нікого байдужими.

Posted on 21 Dec 2012 by admin