Благодійна акція "Новий рік без самотності"

Вже стало доброю традицією напередодні Дня Святого Миколая у школі проводити благодійну акцію «Новий рік без самотності».

Так 20.12-21.12 2012 року учні 7-а, 10-а, 8-а, 8-б та 9-а класів, Жаркова Анна та Бибик Вікторія (9-Б), Бородавка Влада, Важалюк Марина та Кравченко Олександра (8-а), Лозинська Катерина (10-б), Палієнко Даша та Тур Наталя (6-а), Олійник Ірина (11-б), вчителі Чайка В.М. та Левченко І.А. зібрали миючі засоби та засоби особистої гігієни  для дітей школи-інтернату №12.

Слова подяки вихованці інтернату та педагоги передали через хлопців 10-а класу та заступника директора Сизюк Л.М.

Школярі 8-б та 9-а класів познайомились з умовами навчання та проживання вихованців - для них було проведено екскурсію приміщеннями закладу.

Posted on 21 Dec 2012 by admin