І етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012

12 квітня у Київській інженерній гімназії Дарницького району відбулось футбольне свято. У цей день не тільки підводились підсумки наймасовішого районного турніру з міні-футболу під патронатом голови Дарницько  районної в місті Києві державної адміністрації С.І.Вітковського та І етапу Національного кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.

Всі шкільні команди були нагороджені дипломом учасника та футбольним м’ячем з автографом відомих футболістів-гостей свята; найкращі гравці – дипломами та спеціальними відзнаками; команди-переможці – кубками, медалями, футбольним м’ячем, комплектом спортивної форми; тренерам команд – переможців була оголошена подяка голови ДРДА.

Підсумки І етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 у Дарницькому районі Переможцями стали:

І місце – команда СЗШ № 160 (тренер – Якубіна Лілія Олексіївна),
ІІ місце – команда гімназії № 323 (тренер – Конопельнюк Юрій Васильович),
ІІІ місце – команда СШ № 105 (тренер – Круглов Андрій Сергійович).

Кращими гравцями згідно регламенту ігор визначені:

- Степаненко Вадим, учень СЗШ № 160 (кращий воротар),
- Мілютін Олексій, учень СШ № 296 (кращий захисник),
- Гребенюк Іван, учень СШ № 105 (кращий півзахисник),
- Пелех Євген, учень гімназії № 323 (кращий нападаючий)
- Грама Андрій, учень СЗШ № 160 (найтехнічніший гравець турніру).

До збірної школи увійшли учні 11-В класу - Северін Владислав, Набожейко Руслан, Гержан Євген, Борбуц Ярослав, Лозінський Юрій, 11-А класу- Гребенюк Іван, Боровик Дмитро, 10-А класу - Моісеєв Данило, Сухорєбров Ілля, 10-Б класу- Пушенко Марина,Шленчак Максим, Назаренко Денис та учень 9-А класу Галєта Дмитро.

Posted on 29 May 2012 by admin