21 квітня – День Довкілля, 22 квітня - Міжнародний день Землі

День Довкілля відзначається в Україні щороку, починаючи з 1999 року на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево-Життя» та іншими громадськими ініціативами.

Випускники 11-х класів разом із класним керівником 11-А класу Ус І.В. брали участь у районній акції "Алея випускників-2012!". На території БДЮТ "Дивоцвіт" наші учні висадили кущі бузку.

Продовжуючи шкільну традицію та беручи участь в акціях "Посади дерево"та "Алея випускників", випускники 9-В, 11-А. 11-Б та 11-В класів висадили на території школи кущі троянд, бузку та самшиту.

Posted on 29 May 2012 by admin